Slice 1 - Image 1 Slice 1 - Image 2 Slice 1 - Image 3 Slice 1 - Image 4
Slice 2 - Image 1 Slice 2 - Image 2 Slice 2 - Image 3 Slice 2 - Image 4
Slice 3 - Image 1 Slice 3 - Image 2 Slice 3 - Image 3 Slice 3 - Image 4
Slice 4 - Image 1 Slice 4 - Image 2 Slice 4 - Image 3 Slice 4 - Image 4

Přijeďte si k nám odpočinout...

Zažijte dobrodružství na koních...

Poznejte okolní krajinu...

Ochutnejte víno v našem sklípku...

Realizace projektu
podporovaného Moravskoslezským krajem

31.10.2023

Projekt modernizace se odehrál v penzionu a hřebčíně "Rothschildův dvůr", který se snaží vytvářet příjemné prostředí nejen pro své obyvatele, ale i pro návštěvníky a hosty z celého světa. Realizace projektu měla za cíl zvýšit atraktivitu tohoto zařízení pro turisty a přispět k celkovému rozvoji turistické oblasti. Projekt přinesl významné vylepšení ve třech hlavních oblastech: střešní konstrukce, mobilita stáje a estetický vzhled.

Prvním krokem byla realizace dřevěné střešní konstrukce, která nejen zvyšuje odolnost střechy, ale také dodává historickému hřebčínu unikátní a rustikální atmosféru, což přispívá k jeho turistické přitažlivosti. Kvalitní dřevo a pečlivá konstrukce jsou klíčovými prvky, které zaručují dlouhou životnost střechy.

Druhým významným prvkem projektu byla investice do elektrických koleček, která nejen usnadnila každodenní rutinu v péči o zvířata, ale také poskytuje turistům příležitost k interakci s chovanci "Rothschildova dvora" bez zbytečné námahy. Elektrická mobilita přidává moderní nádech k tradici hřebčína a zvýrazňuje jeho otevřenost k inovacím.

Posledním, avšak neméně důležitým prvkem, bylo obnovení nátěrů, desinfekce a ozdravění stájových prostorů, což nejen zlepšilo vizuální dojem, ale také vytvořilo poutavé a esteticky příjemné prostředí pro návštěvníky. Kombinace tradičního a moderního přístupu k úpravám stájí dodává hřebčínu unikátní charakter, který zaujme turisty hledající autentický a pohodlný zážitek.

Celkově lze konstatovat, že tento projekt v penzionu a hřebčíně "Rothschildův dvůr" nejen zlepšil podmínky pro obyvatele, ale také vytvořil prostředí, které láká turisty. Modernizace stáje, elektrická mobilita a estetické úpravy přispěly k celkovému rozvoji turistického ruchu v této oblasti, a tím i k ekonomickému přínosu nejen pro "Rothschildův dvůr".


© Copyright 2014 Pension Bělá Ve Slezsku
Úvod | Ubytování | Fotogalerie | Krásy okolí | Vinný sklípek | Aktuality | Kontakt |

Vytvořeno ARSY line | graphic design studio 2014 | xHTML
Moravskoslezský kraj Opavské slezsko Svaz venkovské turistiky a agroturistiky